vasario 16, 2021

Plaukimas – geriausia popamokinė veikla jūsų vaikui!

Daugeliui tėvelių, norinčių leisti savo vaiką į užsiėmimus po pamokų, kyla klausimai: „Ką rinktis: dailę, muziką, krepšinį? Kas bus, jei tas būrelis vaikui nepatiks?“ Ne vienas užsiėmimas reikalauja tam tikro potraukio, talento ir susidomėjimo ta sritimi, o tuo tarpu plaukti gali išmokti visi norintys. Šioje apžvalgoje papasakosime, kodėl plaukimas yra optimaliausias būrelio pasirinkimas jūsų atžalai.

Naudų – daugybė

Niekas negali paneigti, kad plaukimas yra labai naudingas užsiėmimas bet kuriai amžiaus grupei. Stiprinamas imunitetas, gerinama tiek fizinė (širdies darbas, problemos su antsvoriu ir t. t.), tiek emocinė sveikata. Plaukimo pamokų metu vaikai susipažįsta su bendraamžiais, dalyvauja įvairiuose plaukimo renginiuose, varžybose, stovyklose. „Plaukimas – tai įgūdis, kuris išliks naudingu visą gyvenimą. Stengiamės, kad plaukimas mūsų mokiniams taptų tokiu užsiėmimu, į kurį norėtųsi grįžti kiekvieną dieną – čia jie pasisemia gerų emocijų, motyvacijos, susiranda bendraminčių. Svarbu paminėti, kad jokių specialių plaukimo įgūdžių „Plaukimo šeima“ nereikalauja – tik noro išmokti plaukti,“ – pasakoja treneris Romanas Teličėnas.

Saugu ir nebrangu

Plaukimas yra vienas saugiausių užsiėmimų vaikams – jie neturi jokios rizikos susižeisti kaip kitoje sporto šakoje, kadangi vandenyje sąnariai negauna apkrovos. Bet tai nereiškia, kad plaukimas nereikalauja fizinės jėgos – nors vaikai nepavargsta, jų raumenys tvirtėja. „Plaukimo pamokų metu itin stiprinama vaikų sveikata ir imunitetas – kartais jie net patys nepajaučia, kokiais sveikuoliais tampa. Visada suteikiame teorinių žinių ir praktinių įgūdžių mokiniams apie saugumą vandenyje, o pamokų metu mūsų treneriai atiduoda visą dėmesį būtent jiems,“ – patirtimi dalinasi treneris Romanas.

Plaukimo pamokos nereikalauja specialios įrangos – tik maudymosi kostiumėlio arba šortų, kepuraitės ir akinių. Šis inventorius gali tarnauti ne vienerius metus, yra įvairių kainų opcijų. Galima drąsiai teigti, kad tikrai sutaupysite leisdami vaiką į plaukimo pamokas. O kur dar daugybė kitų naudų, kurias vaikas įgyja pats, nemokamai…

Gera žinia: dar turime keletą vietų plaukimo pamokoms Klaipėdoje! REGISTRACIJA.