Mūsų treneriai

Giedrė
Mokyklos įkūrėja – plaukimo trenerė

Giedrė Visockytė

Ilgametė mokyklos „Plaukimo šeima“ vedlė ir globėja, turinti sporto bakalauro laipsnį. Jau 7 metus nepertraukiamai moko vaikus plaukti. Dirba su mažyliais nuo 3 metų, bei vaikais turinčiais raidos sutrikimų. Giedrė randa kelią prieiti prie kiekvieno vaiko ir išlaikyti santykį su juo, kaip sako pati Giedrė – pirma atliekame užduotis, o tada jau linksmybės.

Bendrauja: lt gb ru
Romanas
Mokyklos įkūrėjas – plaukimo treneris

Romanas Teličėnas

Profesionalus kariškis turintis sporto bakalauro laipsnį. Jau 19 metų moko vaikus ir suaugusius plaukti, organizuoja varžybas, stovyklas. Į sportinius rezultatus orientuotos plaukimo mokyklos “Nemunas” įkūrėjas ir treneris. Romanas per plaukimo pamokas sugeba išlaikyti discipliną ir meilę vaikams vienu metu.

Bendrauja: lt gb ru
Laisvūnas
Plaukimo treneris

Laisvūnas Stipinas

Profesionalus plaukikas „Plaukimo šeima“ treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį. Daugkartinis Lietuvos čempionatų dalyvis ir prizininkas. Laisvūnas su plaukimu susipažino jau nuo pat mažens. Laikui bėgant plaukimas tapo ne tik gyvenimo dalimi, bet ir profesija.

Bendrauja: lt gb
Mantas
Plaukimo treneris

Mantas Chmieliauskas

Plaukimo ir fizinio rengimo specialistas „Plaukimo šeima“ treneris, nuolat tobulinantis savo žinias seminaruose, bei kursuose. Pagrindinis tikslas išmokyti plaukti ir fiziškai parengti ne tik mažuosius, bet ir suaugusius. Mantas per sporto prizmę skatina sveiką gyvenimo būdą, ieško talentų ir yra pasiruošęs savo dėmesį skirti kiekvienam.

Bendrauja: lt gb
Viktorija
Plaukimo trenerė

Viktorija Žemaitytė

Ilgametė mokyklos „Plaukimo šeima“ auklėtinė, vyr. trenerio asistentė, stovyklų grupės vadovė. Viktorija yra labai bendraujanti asmenybė savo atsakingumu ir žiniomis nenusileidžianti ilgamečiams plaukimo treneriams, o jos jaunatviškumas, tai raktas į vaikų širdis.

Bendrauja: lt gb ru fr
Valerijus
Plaukimo treneris

Valerijus Žilinskas

Daugkartinis Lietuvos povandeninio plaukimo Čempionas, kandidatas į sporto meistrus. Buvęs profesionalus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos naras, turintis kūno kultūros ir sporto Bakalaurą „Plaukimo šeima“ treneris. Moko vaikus ir suaugusius plaukti jau virš 12 metų, turintis patirties dirbant vandenyje su vaikais turinčiais raidos sutrikimų. Valerijus yra labai atsakingas ir bendraujantis, todėl visada randa bendrą kalbą su savo auklėtiniais.

Bendrauja: lt ru pl
Greta
Plaukimo trenerė

Greta Pleikytė

Lietuvos plaukimo meistrė „Plaukimo šeima“ trenerė studijuojanti treniravimo sistemas Lietuvos sporto universitete. Greta yra daugkartinė Lietuvos jaunių-jaunučių čempionė ir prizininkė, Lietuvos čempionatų nugalėtoja ir prizininkė, Lietuvos rinktinės narė. Savo sukauptą 10 metų profesionalaus plaukimo patirtį Greta noriai dalinasi su norinčiais išmokti plaukti ir augančiais sportininkais. 

Bendrauja: lt gb
Julius
Plaukimo treneris

Julius Kašėta

Pasirinkęs plaukimo specializaciją ir studijavęs Lietuvoje, bei užsienyje „Plaukimo šeima“ treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį. Julius nepertraukiamai 4 metus moko vaikus nuo 3 m. ir suaugusius plaukti. Julius savo auklėtiniams padėjo ne tik įveikti vandens baimę, bet ir užlipti ant pagrindinio prizininkų laiptelio Lietuvoje čempionatuose savo amžiaus grupėje. Julius tiki, kad empatija yra viena svarbiausiu trenerio savybių ir tik suprasdamas kiekvieno prisijungusio prie grupės patirtis vandenyje, galima kelti tikslus, bei kryptingai jų siekti.

Bendrauja: lt gb
Rūta
Plaukimo trenerė

Rūta Balevičiūtė

Fizinio aktyvumo specialistė turinti gerus plaukimo įgūdžius „Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto magistro laipsnį. Rūta turi patirties ir su mažaisiais auklėtiniais, ir su studentais. Didelę savo sportinės karjeros dalį atstovavo meninei gimnastikai, tačiau sporto bakalauro ir magistro studijos Rūtą pakreipė į plaukimo specializaciją. Rūta ne tik trenerė, dėstytoja, bet ir mama, kuriai bendravimas padeda surasti greičiausią kelią tikslo link.

Bendrauja: lt gb ru
Plaukimo šeima trenerė Ieva
Plaukimo trenerė

Ieva Šagauskaitė

Fizinio aktyvumo specialistė turinti gerus plaukimo įgūdžius „Plaukimo šeima“ trenerė, turinti kūno kultūros ir sporto departamento licenciją. Ieva turi patirties ir su mažaisiais auklėtiniais, ir suaugusiais. Ieva plaukimo trenere dirba nepertraukiamai nuo 2008 m. ir gali pasigirti dideliu išmokytų vaikų plaukti kiekiu.

Bendrauja: lt gb ru
Lukas Staškus_plaukimo treneris_Plaukimo seima_
Plaukimo treneris

Lukas Staškus

Kandidatas į Lietuvos plaukimo meistrus, studijuojantis Lietuvos sporto universitete treniravimo sistemas (plaukimo specializaciją) „Plaukimo šeima“ treneris. Lukas yra Lietuvos čempionatų prizininkas, tarptautinių plaukimo varžybų dalyvis. Treneris Lukas su plaukimu draugauja jau 16 metų ir kaip jis pats sako – plaukimas mane supažindino ne tik su laimėjimais, bet ir pralaimėjimais. Gyvenime visada vadovaujuosi “ 3 N“ žodžių taisykle – Nieko Nėra Neįmanomo.

Bendrauja: lt gb
Tadas_plaukimo treneris_Plaukimo seima_
Plaukimo treneris

Tadas Ambrazas

Ilgametis plaukimo specialistas turintis kūno kultūros ir sporto departamento licenciją, „Plaukimo šeima“ treneris, nuolat tobulinantis savo žinias seminaruose, bei kursuose. Pagrindinis tikslas išmokyti plaukti ir patobulinti plaukimo įgūdžius. Treneris moko plaukti vaikus ir suaugusius. Tadas yra buvęs plaukikas, turintis plaukimo pamokų vedimo patirties ir už Lietuvos ribų.

Bendrauja: lt gb ru
Aleksandras Bulyga_plaukimo treneris_Plaukimo seima_
Plaukimo treneris

Aleksandr Bulyga

Plaukimo ir fizinio rengimo specialistas „Plaukimo šeima“ treneris turintis sporto bakalauro laipsnį. Aktyviai dalyvauja triatlono ir lengvosios atletikos varžybose, Lietuvos lengvosios atletikos čempionatuose teko net 3 kartus užlipti ant nugalėtojų pakylos. Aleksandras yra ramaus būdo, tačiau dega aistra sportui ir noru dalintis savo žiniomis.

Bendrauja: lt gb ru
Gabija
Plaukimo trenerė

Gabija Gadliauskaitė

Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Gabija ne tik trenerė, ji visų draugė sutarianti su įvairaus amžiaus vaikais. Kaip sako pati trenerė – kiekvienas vaikas yra unikali asmenybė, tad prie kiekvieno vaiko reikalingas skirtingas priėjimas. Gabija greitai užmezga tarpusavio ryšį ir įgauna vaikų pasitikėjimą, ko pasekoje vaikai greičiau ir lengviau pasiekia rezultatus.

Bendrauja: lt gb ru
Marius_Kazlauskas
Plaukimo treneris

Marius Kazlauskas

Buvęs profesionalus futbolininkas turintis sporto bakalauro laipsnį. Visą gyvenimą jautęs aistrą plaukimui ir studijų metu pasirinkęs plaukimo specializaciją Marius sėkmingai moko vaikus ir suaugusius plaukti. Marius yra visų vaikų draugas turintis didelį vaikų pasitikėjimą.

Bendrauja: lt ru gb
Laurynas
Plaukimo treneris

Laurynas Žiukas

Treneris kuris plaukia nuo pat vaikystės. Laurynas, turėjo galimybę treniruotis su olimpiečiais bei Lietuvos rinktinės treneriais. Trenerio/mokytojo darbas Laurynui nėra tik darbas, tai yra jo aistra. Kaip sako pats treneris „mėgstu dirbti su vaikais, o dar labiau patinka matyti juos progresuojančius, bei įveikiančius baimes ar kliūtis, kuo laimingesnis vaikas, tuo laimingesnis aš“.


Bendrauja: lt gb ru
Plaukimo šeima Ainis Želionis
Plaukimo treneris

Ainis Želionis

Kvalifikuotas treneris turintis LSU treniravimo sistemų, plaukimo specialybės išsilavinimą. 12 metų profesionaliai plaukiantis, daugkartinis Lietuvos plaukimo čempionatų prizininkas, Lietuvos plaukimo sporto meistras, atstovavo Lietuvą Europos jaunimo plaukimo čempionate. Ainio gyvenime plaukimas užima didžiausią jo gyvenimo dalį, todėl jis su dideliu atsidavimu dalinasi sukaupta patirtimi su visais, kurie nori išmokti plaukti.


Bendrauja: lt gb
Plaukimo šeima Gintarė Bruzgytė
Plaukimo trenerė

Gintarė Bruzgytė

Profesionali plaukikė studijuojanti Lietuvos sporto universitete treniravimo sistemose plaukimo specialybę. Gintarė daugkartinė Lietuvos plaukimo čempionatų dalyvė bei prizininkė. Tai plaukimo trenerė kuri svajojo apie šią specialybę nuo pat mažens, svajonė virto realybe ir dabar ji dalinasi savo patirtimi su visais norinčiais išmokti plaukti.

Bendrauja: lt gb
Plaukimo šeima Eimantas Milius
Plaukimo treneris

Eimantas Milius

Treneris  ne tik turintis sporto bakalauro laipsnį, bet ir turintis daug sportinių pasiekimų plaukime – Lietuvos plaukimo sporto meistras, daugkartinis Lietuvos plaukimo čempionas bei prizininkas, Europos jaunimo čempionato, pasaulio universitetų čempionato (universiada) dalyvis. Eimantas vis dar siekia aukščiausiu rezultatų ir kaip sportininkas, ir kaip treneris.
📞+37065433614

Bendrauja: lt gb ru
Plaukimo šeima Tatjana Kalinienė
Plaukimo trenerė

Tatjana Kalinienė

„Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Tatjana buvusi profesionali dviratininkė, didelę savo sportinės karjeros dalį atstovavo Lietuvos dviračių sporto rinktinei, daugkartinė kalnų dviračių čempionė. „Plaukimo šeima“ įkūrėjo Romano Teličėno mokinė, sėkmingai moko vaikus plaukti, lengvai randa bendrą kalbą, sportas ir gamta yra jos gyvenimas.

Bendrauja: lt ru it
Plaukimo šeima Olga Semionova
Plaukimo trenerė

Olga Semionova

„Profesionali plaukikė (povandeninis plaukimas) „Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Olga daugkartinė Lietuvos povandeninio plaukimo ir laisvojo nardymo rekordininkė. Plaukimo trenere dirba daugiau nei 10 metų. Savo sukaupta patirtimi dalinasi su visais norinčiais išmokti plaukti ar patobulinti plaukimo techniką.

Bendrauja: lt ru gb
Plaukimo šeima Ivan Gvazdov
Plaukimo treneris

Ivan Gvazdov

„Plaukimo šeima“ treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį, plaukimo treneriu dirba jau daugiau nei 13 metų. Patirtis dirbant su įvairaus amžiaus vaikais, suaugusiais. Mokina plaukti ir tobulina plaukimo techniką.  Aktyviai dalyvauja specializuotuose kursuose bei seminaruose. 
📞+37060967721

Bendrauja: lt ru gb
Plaukimo šeima Jelena Varsockienė
Plaukimo trenerė

Jelena Varsockienė

Ilgametė trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Jelena ne tik trenerė, ji visų draugė sutarianti su visų amžių vaikais. Kaip sako pati trenerė – kiekviena asmenybė yra unikali. Jelena turi didelę patirtį dirbant su mažaisiais plaukimo talentais.

Bendrauja: lt ru
Plaukimo šeima Irena Jurevič
Plaukimo trenerė

Irena Jurevič

Ilgametė trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Irena turi didelę patirtį tiek mokymo plaukti tiek sportinio rengimo srityje. Ji ne tik olimpietės Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės buvusi trenerė, bet ir daugelio „Plaukimo šeimos“ trenerių trenerė 🙂 .

Bendrauja: lt ru
Plaukimo šeima Karina Jefimec
Plaukimo trenerė

Karina Jefimec

„Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Karina ilgą laiką kartu vienoje grupėje treniravosi su olimpiete Laura Asadauskaite-Zadneprovskiene, o dabar savo patirtimi dalinasi su visais norinčiais išmokti plaukti ar patobulinti plaukimo techniką.
📞+37067684922

Bendrauja: lt ru
Plaukimo šeima Kamilė Dirvonskytė
Trenerė

Kamilė Dirvonskytė

Profesionali sportininkė – dailiojo plaukimo atstovė, „Plaukimo šeima“ trenerė turinti sporto bakalauro laipsnį, taip pat yra išsilaikiusi Europos sveikatingumo standartus atitinkantį trenerio EREPS 3 lygį. Kamilė labai šilta ir draugiška, išsiskiria savo paslaugumu, o didelė asmeninė patirtis dailiojo plaukimo sporte suformavo matymą ir gebėjimus parinkti individualius plaukimo pratimus vaikams, tai leidžia pasiekti norimų rezultatų greičiau.

Bendrauja: lt gb
Plaukimo šeima Rimantė Muižininkienė
Plaukimo trenerė

Rimantė Muižininkienė

Fizinio aktyvumo ir sveikatinimo specialistė, „Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Rimantė supranta vaikų kalbą ir geba įvesti discipliną, todėl darbingą atmosferą trenerei pavyksta įvesti nuo pat pirmųjų plaukimo pamokų. Trenerė įsitikinusi, kad viena iš pagrindinių jos užduočių yra padėti pamilti plaukimą, nes mėgstant tai, ką darai, ateina noras stengtis, o tada ir geriausi rezultatai.

Bendrauja: lt gb
Plaukimo šeima_Saulius Valatkevičius
Treneris

Saulius Valatkevičius

Tituluotas plaukikas ir treneris – Lietuvos plaukimo sporto meistras, rekordininkas, Baltijos šalių čempionas, Lietuvos čempionatų prizininkas. Treneris turintis sporto bakalauro laipsnį. Nepaisant ilgo stažo plaukimo sporte Saulius nuolatos tobulina savo žinias įvairiuose mokymuose ir seminaruose kaip sportininkas ir kaip plaukimo treneris.
📞 +37068223698

Bendrauja: lt gb
Lesya Siutkina Plaukimo šeima
Trenerė

Lesya Siutkina

Ukrainos triatlono sporto meistrė, „Plaukimo šeima“ trenerė turinti universitetinį kūno kultūros išsilavinimą. Lesya sukaupta 10 metų treniravimo patirtimi noriai dalinasi su norinčiais išmokti plaukti ir augančiais sportininkais. Veda individualias ir grupines plaukimo pamokas, Aqua aerobiką.

Bendrauja: ua ru
Dovilė2
Trenerė

Dovilė Daugėlienė

Fizinio aktyvumo ir sveikatinimo specialistė „Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Dovilė gali motyvuoti, kai reikia padrąsinti, o užmegzti gerą santykį, kad būtų jauki ir darbinga atmosfera trenerei pavyksta nuo pirmųjų plaukimo pamokų.

Bendrauja: lt gb

*Treneriai prie kurių nėra nurodytas telefono numeris, dėl didelio užimtumo šiuo metu individualių plaukimo pamokų neveda.