Esame išmokę plaukti daugiau nei 3000 vaikų


Patyrę treneriai, pirmieji Lietuvoje pradėję mokyti plaukti vaikus nuo 3 metų. Daugiau nei 19 metų moko vaikus ir suaugusius plaukti, organizuoja varžybas, stovyklas, yra subūrę daugiau nei tūkstančio plaukikų ir jų artimųjų bendruomenę. Treneriai per sportą skatina sveiką gyvenimo būdą, ieško talentų ir ruošia profesionalius plaukikus, bendradarbiauja su užsienio kolegomis, remdamasis žiniomis ir patirtimi, savo ilgamete praktika ir inovacijomis, ruošia čempionus. Turi patirties baseinų valdymo ir veiklos efektyvinimo srityje. Tiki, kad vandenyje vietos užteks visiems!

Vizija

Vizija

Išmokyti kiekvieną vaiką plaukti!

Kokybė

Kokybė

 • Profesionali komanda
 • Asmeninis požiūris ir įsiklausymas į kiekvieną
 • Patirtis ir efektyviausios metodikos
Misija

Misija

Sukurti vietas ir galimybes kiekvienam išmokti plaukti ir treniruotis, skatinti sveiką gyvenimo būdą, meilę gamtai ir savo šaliai. Ruošti profesionaliausius šalyje plaukimo trenerius, kurie ne tik išmokys plaukti, bet ir ugdys plaukimo čempionus, sieks rezultatų, augins šalies plaukimo elitą.

Inovacijos

Inovacijos

 • Nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas
 • Naujausios pasaulinės tendencijos ir mokymo metodikos
 • Veržlumas, greitis ir rezultatai
Patriotizmas

Patriotizmas

 • Siekiant sportinių tikslų, ugdyti meilę Tėvynei
 • Auginti čempionus, garsinančius Lietuvą
 • Kurti harmoningą ryšį su gamta
Šeima

Šeima

 • Aktyvus ir sveikas laisvalaikis visai šeimai
 • Bendradarbiavimas ir komandinis darbas
 • Draugiška, šeimyniška atmosfera

Mūsų treneriai

Giedrė
Mokyklos įkūrėja – plaukimo trenerė

Giedrė Visockytė

Ilgametė mokyklos „Plaukimo šeima“ vedlė ir globėja, turinti sporto bakalauro laipsnį. Jau 7 metus nepertraukiamai moko vaikus plaukti. Dirba su mažyliais nuo 3 metų, bei vaikais turinčiais raidos sutrikimų. Giedrė randa kelią prieiti prie kiekvieno vaiko ir išlaikyti santykį su juo, kaip sako pati Giedrė – pirma atliekame užduotis, o tada jau linksmybės.

Bendrauja: lt gb ru
Romanas
Mokyklos įkūrėjas – plaukimo treneris

Romanas Teličėnas

Profesionalus kariškis turintis sporto bakalauro laipsnį. Jau 19 metų moko vaikus ir suaugusius plaukti, organizuoja varžybas, stovyklas. Į sportinius rezultatus orientuotos plaukimo mokyklos “Nemunas” įkūrėjas ir treneris. Romanas per plaukimo pamokas sugeba išlaikyti discipliną ir meilę vaikams vienu metu.

Bendrauja: lt gb ru
Laisvūnas
Plaukimo treneris

Laisvūnas Stipinas

Profesionalus plaukikas „Plaukimo šeima“ treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį. Daugkartinis Lietuvos čempionatų dalyvis ir prizininkas. Laisvūnas su plaukimu susipažino jau nuo pat mažens. Laikui bėgant plaukimas tapo ne tik gyvenimo dalimi, bet ir profesija.

Bendrauja: lt gb
Mantas
Plaukimo treneris

Mantas Chmieliauskas

Plaukimo ir fizinio rengimo specialistas „Plaukimo šeima“ treneris, nuolat tobulinantis savo žinias seminaruose, bei kursuose. Pagrindinis tikslas išmokyti plaukti ir fiziškai parengti ne tik mažuosius, bet ir suaugusius. Mantas per sporto prizmę skatina sveiką gyvenimo būdą, ieško talentų ir yra pasiruošęs savo dėmesį skirti kiekvienam.

Bendrauja: lt gb ru
Viktorija
Plaukimo trenerė

Viktorija Žemaitytė

Ilgametė mokyklos „Plaukimo šeima“ auklėtinė, trenerio asistentė, stovyklų grupės vadovė. Viktorija yra labai bendraujanti asmenybė savo atsakingumu ir žiniomis nenusileidžianti ilgamečiams plaukimo treneriams, o jos jaunatviškumas, tai raktas į vaikų širdis.

Bendrauja: lt gb ru fr
Valerijus
Plaukimo treneris

Valerijus Žilinskas

Daugkartinis Lietuvos povandeninio plaukimo Čempionas, kandidatas į sporto meistrus. Buvęs profesionalus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos naras, turintis kūno kultūros ir sporto Bakalaurą „Plaukimo šeima“ treneris. Moko vaikus ir suaugusius plaukti jau virš 12 metų, turintis patirties dirbant vandenyje su vaikais turinčiais raidos sutrikimų. Valerijus yra labai atsakingas ir bendraujantis, todėl visada randa bendrą kalbą su savo auklėtiniais.

Bendrauja: lt ru pl
Greta
Plaukimo trenerė

Greta Pleikytė

Lietuvos plaukimo meistrė „Plaukimo šeima“ trenerė studijuojanti treniravimo sistemas Lietuvos sporto universitete. Greta yra daugkartinė Lietuvos jaunių-jaunučių čempionė ir prizininkė, Lietuvos čempionatų nugalėtoja ir prizininkė, Lietuvos rinktinės narė. Savo sukauptą 10 metų profesionalaus plaukimo patirtį Greta noriai dalinasi su norinčiais išmokti plaukti ir augančiais sportininkais. 

Bendrauja: lt gb
Julius
Plaukimo treneris

Julius Kašėta

Pasirinkęs plaukimo specializaciją ir studijavęs Lietuvoje, bei užsienyje „Plaukimo šeima“ treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį. Julius nepertraukiamai 4 metus moko vaikus nuo 3 m. ir suaugusius plaukti. Julius savo auklėtiniams padėjo ne tik įveikti vandens baimę, bet ir užlipti ant pagrindinio prizininkų laiptelio Lietuvoje čempionatuose savo amžiaus grupėje. Julius tiki, kad empatija yra viena svarbiausiu trenerio savybių ir tik suprasdamas kiekvieno prisijungusio prie grupės patirtis vandenyje, galima kelti tikslus, bei kryptingai jų siekti.

Bendrauja: lt gb
Rūta
Plaukimo trenerė

Rūta Balevičiūtė

Fizinio aktyvumo specialistė turinti gerus plaukimo įgūdžius „Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto magistro laipsnį. Rūta turi patirties ir su mažaisiais auklėtiniais, ir su studentais. Didelę savo sportinės karjeros dalį atstovavo meninei gimnastikai, tačiau sporto bakalauro ir magistro studijos Rūtą pakreipė į plaukimo specializaciją. Rūta ne tik trenerė, dėstytoja, bet ir mama, kuriai bendravimas padeda surasti greičiausią kelią tikslo link.

Bendrauja: lt gb ru
Plaukimo šeima trenerė Ieva
Plaukimo trenerė

Ieva Šagauskaitė

Fizinio aktyvumo specialistė turinti gerus plaukimo įgūdžius „Plaukimo šeima“ trenerė, turinti kūno kultūros ir sporto departamento licenciją. Ieva turi patirties ir su mažaisiais auklėtiniais, ir suaugusiais. Ieva plaukimo trenere dirba nepertraukiamai nuo 2008 m. ir gali pasigirti dideliu išmokytų vaikų plaukti kiekiu.

Bendrauja: lt gb ru
Lukas Staškus_plaukimo treneris_Plaukimo seima_
Plaukimo treneris

Lukas Staškus

Kandidatas į Lietuvos plaukimo meistrus, studijuojantis Lietuvos sporto universitete treniravimo sistemas (plaukimo specializaciją) „Plaukimo šeima“ treneris. Lukas yra Lietuvos čempionatų prizininkas, tarptautinių plaukimo varžybų dalyvis. Treneris Lukas su plaukimu draugauja jau 16 metų ir kaip jis pats sako – plaukimas mane supažindino ne tik su laimėjimais, bet ir pralaimėjimais. Gyvenime visada vadovaujuosi “ 3 N“ žodžių taisykle – Nieko Nėra Neįmanomo.

Bendrauja: lt gb
Tadas_plaukimo treneris_Plaukimo seima_
Plaukimo treneris

Tadas Ambrazas

Ilgametis plaukimo specialistas turintis kūno kultūros ir sporto departamento licenciją, „Plaukimo šeima“ treneris, nuolat tobulinantis savo žinias seminaruose, bei kursuose. Pagrindinis tikslas išmokyti plaukti ir patobulinti plaukimo įgūdžius. Treneris moko plaukti vaikus ir suaugusius. Tadas yra buvęs plaukikas, turintis plaukimo pamokų vedimo patirties ir už Lietuvos ribų.

Bendrauja: lt gb ru
Aleksandras Bulyga_plaukimo treneris_Plaukimo seima_
Plaukimo treneris

Aleksandr Bulyga

Plaukimo ir fizinio rengimo specialistas „Plaukimo šeima“ treneris turintis sporto bakalauro laipsnį. Aktyviai dalyvauja triatlono ir lengvosios atletikos varžybose, Lietuvos lengvosios atletikos čempionatuose teko net 3 kartus užlipti ant nugalėtojų pakylos. Aleksandras yra ramaus būdo, tačiau dega aistra sportui ir noru dalintis savo žiniomis.

Bendrauja: lt gb ru
Gabija
Plaukimo trenerė

Gabija Gadliauskaitė

Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Gabija ne tik trenerė, ji visų draugė sutarianti su įvairaus amžiaus vaikais. Kaip sako pati trenerė – kiekvienas vaikas yra unikali asmenybė, tad prie kiekvieno vaiko reikalingas skirtingas priėjimas. Gabija greitai užmezga tarpusavio ryšį ir įgauna vaikų pasitikėjimą, ko pasekoje vaikai greičiau ir lengviau pasiekia rezultatus.

Bendrauja: lt gb ru
Marius_Kazlauskas
Plaukimo treneris

Marius Kazlauskas

Buvęs profesionalus futbolininkas turintis sporto bakalauro laipsnį. Visą gyvenimą jautęs aistrą plaukimui ir studijų metu pasirinkęs plaukimo specializaciją Marius sėkmingai moko vaikus ir suaugusius plaukti. Marius yra visų vaikų draugas turintis didelį vaikų pasitikėjimą.

Bendrauja: lt ru gb
Laurynas
Plaukimo treneris

Laurynas Žiukas

Treneris kuris plaukia nuo pat vaikystės. Laurynas, turėjo galimybę treniruotis su olimpiečiais bei Lietuvos rinktinės treneriais. Trenerio/mokytojo darbas Laurynui nėra tik darbas, tai yra jo aistra. Kaip sako pats treneris „mėgstu dirbti su vaikais, o dar labiau patinka matyti juos progresuojančius, bei įveikiančius baimes ar kliūtis, kuo laimingesnis vaikas, tuo laimingesnis aš“


Bendrauja: lt gb ru
Plaukimo-seima_Apie-mus-treneriai.
Plaukimo treneris

Ainis Želionis

Kvalifikuotas treneris turintis LSU treniravimo sistemų, plaukimo specialybės išsilavinimą. 12 metų profesionaliai plaukiantis, daugkartinis Lietuvos plaukimo čempionatų prizininkas, Lietuvos plaukimo sporto meistras, atstovavo Lietuvą Europos jaunimo plaukimo čempionate. Ainio gyvenime plaukimas užima didžiausią jo gyvenimo dalį, todėl jis su dideliu atsidavimu dalinasi sukaupta patirtimi su visais, kurie nori išmokti plaukti.


Bendrauja: lt gb
Plaukimo-seima_Apie-mus-treneriai.
Plaukimo trenerė

Gintarė Bruzgytė

Profesionali plaukikė studijuojanti Lietuvos sporto universitete treniravimo sistemose plaukimo specialybę. Gintarė daugkartinė Lietuvos plaukimo čempionatų dalyvė bei prizininkė. Tai plaukimo trenerė kuri svajojo apie šią specialybę nuo pat mažens, svajonė virto realybe ir dabar ji dalinasi savo patirtimi su visais norinčiais išmokti plaukti.

Bendrauja: lt gb
Eimantas Milius Plaukimo šeima treneris
Plaukimo treneris

Eimantas Milius

Treneris  ne tik turintis sporto bakalauro laipsnį, bet ir turintis daug sportinių pasiekimų plaukime – Lietuvos plaukimo sporto meistras, daugkartinis Lietuvos plaukimo čempionas bei prizininkas, Europos jaunimo čempionato, pasaulio universitetų čempionato (universiada) dalyvis. Eimantas vis dar siekia aukščiausiu rezultatų ir kaip sportininkas, ir kaip treneris.

Bendrauja: lt gb ru
Tatjana Kalinienė
Plaukimo trenerė

Tatjana Kalinienė

„Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Tatjana buvusi profesionali dviratininkė, didelę savo sportinės karjeros dalį atstovavo Lietuvos dviračių sporto rinktinei, daugkartinė kalnų dviračių čempionė. „Plaukimo šeima“ įkūrėjo Romano Teličėno mokinė, sėkmingai moko vaikus plaukti, lengvai randa bendrą kalbą, sportas ir gamta yra jos gyvenimas.

Bendrauja: lt ru it
Plaukimo trenerė

Olga Semionova

„Profesionali plaukikė (povandeninis plaukimas) „Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Olga daugkartinė Lietuvos povandeninio plaukimo ir laisvojo nardymo rekordininkė. Plaukimo trenere dirba daugiau nei 10 metų. Savo sukaupta patirtimi dalinasi su visais norinčiais išmokti plaukti ar patobulinti plaukimo techniką.

Bendrauja: lt ru gb
Ivan Gvozdov plaukimo treneris
Plaukimo treneris

Ivan Gvazdov

„Plaukimo šeima“ treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį, plaukimo treneriu dirba jau daugiau nei 13 metų. Patirtis dirbant su įvairaus amžiaus vaikais, suaugusiais. Mokina plaukti ir tobulina plaukimo techniką.  Aktyviai dalyvauja specializuotuose kursuose bei seminaruose. 

Bendrauja: lt ru gb
Plaukimo trenerė

Jelena Varsockienė

Ilgametė trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Jelena ne tik trenerė, ji visų draugė sutarianti su visų amžių vaikais. Kaip sako pati trenerė – kiekviena asmenybė yra unikali. Jelena turi didelę patirtį dirbant su mažaisiais plaukimo talentais.

Bendrauja: lt ru
Plaukimo trenerė

Irena Jurevič

Ilgametė trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Irena turi didelę patirtį tiek mokymo plaukti tiek sportinio rengimo srityje. Ji ne tik olimpietės Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės buvusi trenerė, bet ir daugelio „Plaukimo šeimos“ trenerių trenerė 🙂 .

Bendrauja: lt ru
Plaukimo trenerė

Karina Jefimec

„Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Karina ilgą laiką kartu vienoje grupėje treniravosi su olimpiete Laura Asadauskaite-Zadneprovskiene, o dabar savo patirtimi dalinasi su visais norinčiais išmokti plaukti ar patobulinti plaukimo techniką.

Bendrauja: lt ru
Treneris

Romas Kiseliovas

Ilgametis plaukimo treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį, buvęs Lietuvos studentų merginų komandos vyr. treneris. Romas turi didelę patirtį ir ilgą darbo stažą mokant vaikus ir suaugusius plaukti, bei rengiant sportininkus plaukimo varžyboms. Treneris Romas išsiskiria savo ramumu ir nuoširdumu, mėgaujasi savo patirtį perteikdamas mažiausiems plaukikams 🙂

Bendrauja: lt ru
Trenerė

Kamilė Dirvonskytė

Profesionali sportininkė – dailiojo plaukimo atstovė, „Plaukimo šeima“ trenerė turinti sporto bakalauro laipsnį, taip pat yra išsilaikiusi Europos sveikatingumo standartus atitinkantį trenerio EREPS 3 lygį. Kamilė labai šilta ir draugiška, išsiskiria savo paslaugumu, o didelė asmeninė patirtis dailiojo plaukimo sporte suformavo matymą ir gebėjimus parinkti individualius plaukimo pratimus vaikams, tai leidžia pasiekti norimų rezultatų greičiau.

Bendrauja: lt gb
Instagram
Instagram Instagram
Instagram
Instagram Instagram
Instagram
Instagram Instagram
Instagram
Instagram Instagram
Instagram
Instagram Instagram
Instagram
Instagram Instagram
Instagram
Instagram Instagram
Instagram
Instagram Instagram