Saugumą nuolat užtikrina kvalifikuoti gelbėtojai, kurie yra apmokyti suteikti pirmąją pagalbą, bei naudotis defibriliatoriumi. Gelbėtojų pirmosios pagalbos suteikimo žinios ir įgūdžiai yra periodiškai testuojami. Slydimui atsparios grindinės plytelės, maksimaliai minimalizuotas aštrių kampų skaičius, įrengta vaizdo stebėjimo sistema, įrengtas grindinis šildymas kuris greitai nusausins šlapius paviršius.

Vaikų grupėms

Vaikų grupėms

Grupės sudarytos atsižvelgiant į vaikų amžių bei jų plaukimo patirtį, pamokos vyksta kiekvienai amžiaus grupei pritaikytuose baseinuose. Sakome, kad kiekvienas vaikas turėtų mokytis plaukti, o kuo anksčiau tuo geriau. Savo gyvenime galime atsidurti tokioje situacijoje, kai mokėjimas plaukti gali padėti išgelbėti savo, o gal net ir kitų gyvybes. Tam reikalingi specialūs įgūdžiai, kurių vaikai yra mokomi plaukimo pamokose.

Suaugusiųjų grupėms

Suaugusiųjų grupėms

Kaip išmokti plaukti arba pagerinti jau turimus plaukimo įgūdžius? Prisijungti prie grupinių suaugusiųjų plaukimo pamokų! Esminis dalykas – taisyklinga technika: galite skaityti knygas ir žiūrėti mokomuosius vaizdo filmukus, tačiau efektyviausias, saugiausias ir greičiausias būdas pradėti plaukti – mokymasis plaukti vandenyje su treneriu. Pamokų metu ne tik išmoksite plaukimo būdų, bet ir lavinsite kūną, koncentraciją, stiprinsite širdies darbą, kraujagysles, imuninę sistemą, pagrindines raumenų grupes, o tai pagerins ir bendrą savijautą.

Individualios pamokos

Individualios pamokos

Individualių plaukimo pamokų metu treneris dirba  su vienu lankytoju, kuriam skiria visą savo dėmesį. Individualios plaukimo pamokos rekomenduojamos vaikams ir suaugusiesiems turintiems vandens ar gylio baimę, sveikatos problemų, norintiems kuo greičiau išmokti plaukti arba patobulinti jau turimus savo plaukimo įgūdžius, norintiems turėti individualų pamokų laiką. Siekiantiems rezultato plaukimo sporto šakoje –  tobulinti svarbiausius rezultatą įtakojančius elementus: starto, nėrimo, išėjimo iš vandens, posūkių techniką.

Laisvas plaukimas

Laisvas plaukimas

Rinkitės laisvų apsilankymų narystę jei jūs mokate plaukti, mylite vandenį ir norite savarankiškai lankytis baseine. Laisvų apsilankymų narysčių turėtojai gali komfortiškai mėgautis baseino teikiamomis paslaugomis nesibaimindami didelių lankytojų srautų, nes šių narysčių kiekiai yra riboti.