1. Mokymui plaukti
pritaikyti baseinai

Baseinai pritaikyti mokymui plaukti atsižvelgiant į amžiaus grupes (3 skirtingų gylių baseinai),

2. Kvalifikuoti
plaukimo treneriai

Plaukimo pamokas ves kvalifikuoti plaukimo treneriai, parengti pagal mūsų ištobulintą ir užsienio metodikomis bei praktikomis paremtą mokymo plaukti programą.

3. Šeimos dušai

Kadangi mokome plaukti ir 3-6 metų vaikus kuriems neišvengiamai reikalinga tėvelių pagalba pasiruošiant pamokai. Pagalvojome ir apie tai, todėl baseine įrengėme šeimos dušus kur tėčiai galės padėti dukroms, o mamos sūnums.

4. Išmanus spintelių užrakinimas

Išmani praėjimo kontrolės ir spintelių užrakinimo sistema leis lengvai ir savarankiškai vaikui viską pasidaryti pačiam.

5. Patogus privažiavimas

Požeminė automobilių parkavimo aikštelė prie pat įėjimo į baseiną leis patogiai ir saugiai atvežti ar pasiimti vaikus kai atvyksite automobiliu.

6. Geras susisiekimas autobusu

Geras ir patogus susisiekimas viešuoju transportu (iš „Licėjus“ stotelės).

7. Saugumas

Saugumą nuolat užtikrins kvalifikuoti gelbėtojai, kurie periodiškai testuojami ir yra apmokyti suteikti pirmąją pagalbą, bei naudotis defibriliatoriumi.
Slydimui atsparios grindinės plytelės, maksimaliai minimalizuotas aštrių kampų skaičius, įrengta vaizdo stebėjimo sistema, įrengtas grindinis šildymas kuris greitai nusausins šlapius paviršius.

8. Komfortas

Du kartus viršijantis higienos reikalavimus dušų skaičius, įrengti net 37 dušai skirti patogiai ir greitai nusiprausti pieš ir po plaukimo pamokų. Momentinis maudymosi kostiumėlių / glaudžių sausintuvas. Įrengti galingi ir turintys apsauginę funkciją nuo perkaitimo 27 plaukų džiovintuvai.

9. Bendruomenė

Plaukimo pamokos mums nėra tik būrelis.
Plaukimo Šeima – tai kur kas daugiau, mes iš tiesų stengiamės kurti šeimynišką atmosferą kur gerai jaustųsi kiekvienas atėjęs. Taip pat dažnai kalbame apie trikampį 🔺: vaikas – tėvai – treneris. Tik bendraudami/bendradarbiaudami, keisdamiesi informacija, ieškodami atsakymų galime pasiekti geriausių rezultatų.