rugsėjo 12, 2021

Pranešimas dėl vyriausybės nutarimo ir ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimų pakeitimų

💧Nuo nutarimo pakeitimų įsigaliojimo datos (2021-09-13) į prekybos centrą, o tuo pačiu ir į „Plaukimo šeima“ baseiną bus įleidžiami tik galimybių paso kriterijus atitinkantys lankytojai. Prie patekimo į prekybos centrą bus vykdoma kontrolė, kuri gali suformuoti eiles, todėl rekomenduojame įvertinti tai ir į baseiną atvykti anksčiau numatyto laiko. Galimybių pasą turės pateikti lankytojai nuo 16 metų.
💧Asmenis lydinčius mažamečius vaikus iki 6 metų (imtinai) kurie neturi galimybių paso – mūsų darbuotojai pasitiks prie patekimo į prekybos centrą prie požeminės aikštelės durų, vaikus perims (uždės papildomą geltoną apyrankę, kad visas personalas ir lankytojai turintys galimybių pasus žinotų, kad šiais vaikais reikia pasirūpinti) ir padės jiems pasiruošti plaukimo pamokai, bei susitvarkyti po jos. Mūsų darbuotojai užsirašys atlydėjusio asmens duomenis bei kontaktą ir po pamokos paskambins, kad vaiką pasitiktumėte prie požeminės aikštelės įėjimo durų.
💧Labai prašome aprengti vaikus patogia ir greitai perrengiama apranga, esant galimybei iškarto po apačia apvilkite maudymosi kostiumėlį, kad procesas būtų kuo sklandesnis. 7 m. ir vyresni vaikai persirengia savarankiškai, skatinkime vaikų savarankiškumą, o jiems prireikus pagalbos mūsų personalas visada pagelbės.
💧Baseino lankytojai nuo 16 metų neatitinkantys galimybių paso kriterijaus, į prekybos centrą bus neįleidžiami, dėl laikino narystės stabdymo rašykite el. paštu pamokos@plaukimoseima.lt

Labai prašome visų supratingumo ir kantrybės, nes šie apribojimai įneša sumaišties ir prailgina kliento aptarnavimo laiką.
Esame šeima ir tikime, kad galime vieni kitiems padėti. 💙