Modernus, saugus, patogus

Saugumą nuolat užtikrina kvalifikuoti gelbėtojai, kurie yra apmokyti suteikti pirmąją pagalbą, bei naudotis defibriliatoriumi. Gelbėtojų pirmosios pagalbos suteikimo žinios ir įgūdžiai yra periodiškai testuojami. Slydimui atsparios grindinės plytelės, maksimaliai minimalizuotas aštrių kampų skaičius, įrengta vaizdo stebėjimo sistema, įrengtas grindinis šildymas kuris greitai nusausins šlapius paviršius.

Mokymui plaukti pritaikyti baseinai

Mokymui plaukti pritaikyti baseinai

Baseinai pritaikyti mokymui plaukti atsižvelgiant į amžiaus grupes (3 skirtingų gylių baseinai)

Išmanus spintelių užrakinimas

Išmanus spintelių užrakinimas

Išmani praėjimo kontrolės ir spintelių užrakinimo sistema leis lengvai ir savarankiškai vaikui viską pasidaryti pačiam.

Geras susisiekimas autobusu

Geras susisiekimas autobusu

Geras ir patogus susisiekimas viešuoju transportu (iš „Licėjus“ stotelės).

Patogus privažiavimas

Patogus privažiavimas

Požeminė automobilių parkavimo aikštelė prie pat įėjimo į baseiną leis patogiai ir saugiai atvežti ar pasiimti vaikus kai atvyksite automobiliu.

Saugumas

Saugumas

Saugumą nuolat užtikrins kvalifikuoti gelbėtojai, kurie periodiškai testuojami ir yra apmokyti suteikti pirmąją pagalbą, bei naudotis defibriliatoriumi. Slydimui atsparios grindinės plytelės, maksimaliai minimalizuotas aštrių kampų skaičius, įrengta vaizdo stebėjimo sistema, įrengtas grindinis šildymas kuris greitai nusausins šlapius paviršius.

Komfortas

Komfortas

Du kartus viršijantis higienos reikalavimus dušų skaičius, įrengti net 37 dušai skirti patogiai ir greitai nusiprausti pieš ir po plaukimo pamokų. Momentinis maudymosi kostiumėlių / glaudžių sausintuvas. Įrengti galingi ir turintys apsauginę funkciją nuo perkaitimo 27 plaukų džiovintuvai.

Kvalifikuoti plaukimo treneriai

Plaukimo pamokas veda kvalifikuoti plaukimo treneriai, parengti pagal mūsų ištobulintą ir užsienio metodikomis bei praktikomis paremtą mokymo plaukti programą.

Šeimos dušai

Šeimos dušai

Kadangi mokome plaukti ir 3-6 metų vaikus kuriems neišvengiamai reikalinga tėvelių pagalba pasiruošiant pamokai. Pagalvojome ir apie tai, todėl baseine įrengėme šeimos dušus kur tėčiai galės padėti dukroms, o mamos sūnums.

Plaukimo baseinai

3-4 metų vaikams
Sportinio rengimo grupėms ir suaugusiems
Visos amžiaus grupėms

Baseino treneriai

Giedrė
Mokyklos įkūrėja – plaukimo trenerė

Giedrė Visockytė

Ilgametė mokyklos „Plaukimo šeima“ vedlė ir globėja, turinti sporto bakalauro laipsnį. Jau 7 metus nepertraukiamai moko vaikus plaukti. Dirba su mažyliais nuo 3 metų, bei vaikais turinčiais raidos sutrikimų. Giedrė randa kelią prieiti prie kiekvieno vaiko ir išlaikyti santykį su juo, kaip sako pati Giedrė – pirma atliekame užduotis, o tada jau linksmybės.

Bendrauja: lt gb ru
Romanas
Mokyklos įkūrėjas – plaukimo treneris

Romanas Teličėnas

Profesionalus kariškis turintis sporto bakalauro laipsnį. Jau 19 metų moko vaikus ir suaugusius plaukti, organizuoja varžybas, stovyklas. Į sportinius rezultatus orientuotos plaukimo mokyklos “Nemunas” įkūrėjas ir treneris. Romanas per plaukimo pamokas sugeba išlaikyti discipliną ir meilę vaikams vienu metu.

Bendrauja: lt gb ru
Julius
Plaukimo treneris

Julius Kašėta

Pasirinkęs plaukimo specializaciją ir studijavęs Lietuvoje, bei užsienyje „Plaukimo šeima“ treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį. Julius nepertraukiamai 4 metus moko vaikus nuo 3 m. ir suaugusius plaukti. Julius savo auklėtiniams padėjo ne tik įveikti vandens baimę, bet ir užlipti ant pagrindinio prizininkų laiptelio Lietuvoje čempionatuose savo amžiaus grupėje. Julius tiki, kad empatija yra viena svarbiausiu trenerio savybių ir tik suprasdamas kiekvieno prisijungusio prie grupės patirtis vandenyje, galima kelti tikslus, bei kryptingai jų siekti.

Bendrauja: lt gb
Greta
Plaukimo trenerė

Greta Pleikytė

Lietuvos plaukimo meistrė „Plaukimo šeima“ trenerė baigusi treniravimo sistemas Lietuvos sporto universitete. Greta yra daugkartinė Lietuvos jaunių-jaunučių čempionė ir prizininkė, Lietuvos čempionatų nugalėtoja ir prizininkė, Lietuvos rinktinės narė. Savo sukauptą 10 metų profesionalaus plaukimo patirtį Greta noriai dalinasi su norinčiais išmokti plaukti ir augančiais sportininkais. 

Bendrauja: lt gb
Laisvūnas
Plaukimo treneris

Laisvūnas Stipinas

Profesionalus plaukikas „Plaukimo šeima“ treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį. Daugkartinis Lietuvos čempionatų dalyvis ir prizininkas. Laisvūnas su plaukimu susipažino jau nuo pat mažens. Laikui bėgant plaukimas tapo ne tik gyvenimo dalimi, bet ir profesija.

Bendrauja: lt gb
Viktorija
Plaukimo trenerė

Viktorija Žemaitytė

Ilgametė mokyklos „Plaukimo šeima“ auklėtinė, vyr. trenerio asistentė, stovyklų grupės vadovė. Viktorija yra labai bendraujanti asmenybė savo atsakingumu ir žiniomis nenusileidžianti ilgamečiams plaukimo treneriams, o jos jaunatviškumas, tai raktas į vaikų širdis.

Bendrauja: lt ru
Valerijus
Plaukimo treneris

Valerijus Žilinskas

Daugkartinis Lietuvos povandeninio plaukimo Čempionas, kandidatas į sporto meistrus. Buvęs profesionalus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos naras, turintis kūno kultūros ir sporto Bakalaurą „Plaukimo šeima“ treneris. Moko vaikus ir suaugusius plaukti jau virš 12 metų, turintis patirties dirbant vandenyje su vaikais turinčiais raidos sutrikimų. Valerijus yra labai atsakingas ir bendraujantis, todėl visada randa bendrą kalbą su savo auklėtiniais.

Bendrauja: lt ru pl
Rūta
Plaukimo trenerė

Rūta Balevičiūtė

Fizinio aktyvumo specialistė turinti gerus plaukimo įgūdžius „Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto magistro laipsnį. Rūta turi patirties ir su mažaisiais auklėtiniais, ir su studentais. Didelę savo sportinės karjeros dalį atstovavo meninei gimnastikai, tačiau sporto bakalauro ir magistro studijos Rūtą pakreipė į plaukimo specializaciją. Rūta ne tik trenerė, dėstytoja, bet ir mama, kuriai bendravimas padeda surasti greičiausią kelią tikslo link.

Bendrauja: lt gb ru
Lukas Staškus_plaukimo treneris_Plaukimo seima_
Plaukimo treneris

Lukas Staškus

Kandidatas į Lietuvos plaukimo meistrus, baigė studijas Lietuvos sporto universitete (treniravimo sistemas – plaukimo specializaciją) „Plaukimo šeima“ treneris. Lukas yra Lietuvos čempionatų prizininkas, tarptautinių plaukimo varžybų dalyvis. Treneris Lukas su plaukimu draugauja jau 16 metų ir kaip jis pats sako – plaukimas mane supažindino ne tik su laimėjimais, bet ir pralaimėjimais. Gyvenime visada vadovaujuosi ” 3 N” žodžių taisykle – Nieko Nėra Neįmanomo.

Bendrauja: lt gb
Gabija
Plaukimo trenerė

Gabija Gadliauskaitė

Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Gabija ne tik trenerė, ji visų draugė sutarianti su įvairaus amžiaus vaikais. Kaip sako pati trenerė – kiekvienas vaikas yra unikali asmenybė, tad prie kiekvieno vaiko reikalingas skirtingas priėjimas. Gabija greitai užmezga tarpusavio ryšį ir įgauna vaikų pasitikėjimą, ko pasekoje vaikai greičiau ir lengviau pasiekia rezultatus.

Bendrauja: lt gb ru
Tadas_plaukimo treneris_Plaukimo seima_
Plaukimo treneris

Tadas Ambrazas

Ilgametis plaukimo specialistas turintis kūno kultūros ir sporto departamento licenciją, „Plaukimo šeima“ treneris, nuolat tobulinantis savo žinias seminaruose, bei kursuose. Pagrindinis tikslas išmokyti plaukti ir patobulinti plaukimo įgūdžius. Treneris moko plaukti vaikus ir suaugusius. Tadas yra buvęs plaukikas, turintis plaukimo pamokų vedimo patirties ir už Lietuvos ribų.

Bendrauja: lt gb ru
Marius_Kazlauskas
Plaukimo treneris

Marius Kazlauskas

Buvęs profesionalus futbolininkas turintis sporto bakalauro laipsnį. Visą gyvenimą jautęs aistrą plaukimui ir studijų metu pasirinkęs plaukimo specializaciją Marius sėkmingai moko vaikus ir suaugusius plaukti. Marius yra visų vaikų draugas turintis didelį vaikų pasitikėjimą.

Bendrauja: lt ru gb
Plaukimo šeima Tatjana Kalinienė
Plaukimo trenerė

Tatjana Kalinienė

„Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Tatjana buvusi profesionali dviratininkė, didelę savo sportinės karjeros dalį atstovavo Lietuvos dviračių sporto rinktinei, daugkartinė kalnų dviračių čempionė. „Plaukimo šeima“ įkūrėjo Romano Teličėno mokinė, sėkmingai moko vaikus plaukti, lengvai randa bendrą kalbą, sportas ir gamta yra jos gyvenimas.

Bendrauja: lt ru it
Laurynas
Plaukimo treneris

Laurynas Žiukas

Treneris kuris plaukia nuo pat vaikystės. Laurynas, turėjo galimybę treniruotis su olimpiečiais bei Lietuvos rinktinės treneriais. Trenerio/mokytojo darbas Laurynui nėra tik darbas, tai yra jo aistra. Kaip sako pats treneris „mėgstu dirbti su vaikais, o dar labiau patinka matyti juos progresuojančius, bei įveikiančius baimes ar kliūtis, kuo laimingesnis vaikas, tuo laimingesnis aš“.


Bendrauja: lt gb ru
Plaukimo šeima trenerė Ieva
Plaukimo trenerė

Ieva Šagauskaitė

Fizinio aktyvumo specialistė turinti gerus plaukimo įgūdžius „Plaukimo šeima“ trenerė, turinti kūno kultūros ir sporto departamento licenciją. Ieva turi patirties ir su mažaisiais auklėtiniais, ir suaugusiais. Ieva plaukimo trenere dirba nepertraukiamai nuo 2008 m. ir gali pasigirti dideliu išmokytų vaikų plaukti kiekiu.

Bendrauja: lt gb ru
Plaukimo šeima Ainis Želionis
Plaukimo treneris

Ainis Želionis

Kvalifikuotas treneris turintis LSU treniravimo sistemų, plaukimo specialybės išsilavinimą. 12 metų profesionaliai plaukiantis, daugkartinis Lietuvos plaukimo čempionatų prizininkas, Lietuvos plaukimo sporto meistras, atstovavo Lietuvą Europos jaunimo plaukimo čempionate. Ainio gyvenime plaukimas užima didžiausią jo gyvenimo dalį, todėl jis su dideliu atsidavimu dalinasi sukaupta patirtimi su visais, kurie nori išmokti plaukti.

Bendrauja: lt gb
Plaukimo šeima Gintarė Bruzgytė
Plaukimo trenerė

Gintarė Bruzgytė

Profesionali plaukikė, baigė studijas Lietuvos sporto universitete treniravimo sistemose ir įgijo plaukimo specialybę. Gintarė daugkartinė Lietuvos plaukimo čempionatų dalyvė bei prizininkė. Tai plaukimo trenerė kuri svajojo apie šią specialybę nuo pat mažens, svajonė virto realybe ir dabar ji dalinasi savo patirtimi su visais norinčiais išmokti plaukti.

Bendrauja: lt gb
Plaukimo šeima Eimantas Milius
Plaukimo treneris

Eimantas Milius

Treneris  ne tik turintis sporto bakalauro laipsnį, bet ir turintis daug sportinių pasiekimų plaukime – Lietuvos plaukimo sporto meistras, daugkartinis Lietuvos plaukimo čempionas bei prizininkas, Europos jaunimo čempionato, pasaulio universitetų čempionato (universiada) dalyvis. Eimantas vis dar siekia aukščiausių rezultatų ir kaip sportininkas ir kaip treneris.

Bendrauja: lt gb ru
Plaukimo šeima Olga Semionova
Plaukimo trenerė

Olga Semionova

„Profesionali plaukikė (povandeninis plaukimas) „Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Olga daugkartinė Lietuvos povandeninio plaukimo ir laisvojo nardymo rekordininkė. Plaukimo trenere dirba daugiau nei 10 metų. Savo sukaupta patirtimi dalinasi su visais norinčiais išmokti plaukti ar patobulinti plaukimo techniką.

Bendrauja: lt ru gb
Plaukimo šeima Ivan Gvazdov
Plaukimo treneris

Ivan Gvazdov

„Plaukimo šeima“ treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį, plaukimo treneriu dirba jau daugiau nei 13 metų. Patirtis dirbant su įvairaus amžiaus vaikais, suaugusiais. Mokina plaukti ir tobulina plaukimo techniką.  Aktyviai dalyvauja specializuotuose kursuose bei seminaruose. 

Bendrauja: lt ru gb
Plaukimo šeima Jelena Varsockienė
Plaukimo trenerė

Jelena Varsockienė

Ilgametė trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Jelena ne tik trenerė, ji visų draugė sutarianti su visų amžių vaikais. Kaip sako pati trenerė – kiekviena asmenybė yra unikali. Jelena turi didelę patirtį dirbant su mažaisiais plaukimo talentais.

Bendrauja: lt ru
Plaukimo šeima Irena Jurevič
Plaukimo trenerė

Irena Jurevič

Ilgametė trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Irena turi didelę patirtį tiek mokymo plaukti tiek sportinio rengimo srityje. Ji ne tik olimpietės Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės buvusi trenerė, bet ir daugelio „Plaukimo šeimos“ trenerių trenerė 🙂 .

Bendrauja: lt ru
Plaukimo šeima_Saulius Valatkevičius
Treneris

Saulius Valatkevičius

Tituluotas plaukikas ir treneris – Lietuvos plaukimo sporto meistras, rekordininkas, Baltijos šalių čempionas, Lietuvos čempionatų prizininkas. Treneris turintis sporto bakalauro laipsnį. Nepaisant ilgo stažo plaukimo sporte Saulius nuolatos tobulina savo žinias įvairiuose mokymuose ir seminaruose kaip sportininkas ir kaip plaukimo treneris.

Bendrauja: lt gb
Eimantė Pšelenskytė
Trenerė

Eimantė Pšelenskytė

Ilgametė mokyklos „Plaukimo šeima“ auklėtinė, trenerio asistentė, stovyklų grupės vadovė. Eimantė savo ateitį sieja su vaikų ugdymu, yra labai empatiška, greit užmezgantį ryšį su vaikais, o tai padeda pasiekti puikių rezultatų mokyme plaukti.

Bendrauja: lt gb
Austina Milienė_Plaukimo šeima
Trenerė

Austina Milienė

Profesionali sportininkė – dailiojo plaukimo atstovė, „Plaukimo šeima“ trenerė turinti sporto bakalauro laipsnį. Didelė asmeninė patirtis dailiojo plaukimo sporte suformavo matymą ir gebėjimus parinkti individualius plaukimo pratimus, tai leidžia pasiekti norimų rezultatų greičiau. Austina daugkartinė Lietuvos sinchroninio plaukimo čempionė, tarptautinių varžybų čempionė ir prizininkė. Per savo trenerės patirtį Austina jau yra išugdžiusi Lietuvos sinchroninio plaukimo prizininkių. Austina išsiskiria savo aktyvumu, todėl jos visur pilna ir ji visada yra apsupta vaikų.

Bendrauja: lt gb
Mindaugas Čižas_Plaukimo šeima
Treneris

Mindaugas Čižas

Ilgametis treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį. Mindaugas gerai sutaria su visų amžių vaikais nuo pat pirmųjų susitikimų. Kaip sako pats treneris – kiekviena asmenybė yra unikali ir reikalingas skirtingas priėjimas prie vaiko bei suaugusiojo. Mindaugas turi patirties dirbant su plaukikais sportininkais, jo auklėtiniai yra ir Lietuvos rekordininkų sąraše.

Bendrauja: lt gb ru
Aurimas Šigabovas_Plaukimo šeima
Treneris

Aurimas Šigabovas

Baigė Lietuvos sporto universitetą, įgijo reabilitacijos bakalauro laipsnį. Su plaukimu Aurimas susijęs nuo pat mažens, yra Lietuvos ir tarptautinių plaukimo varžybų dalyvis. Įkvėptas savo trenerės, nuo pat vaikystės svajojo mokinti vaikus plaukti. Studijuodamas pradėjo plaukimo mokyti vaikus turinčius regėjimo ir kitų fizinių negalių. Treneris vaikus moko plaukti jau 7 metus ir tikisi įkvėpti vaikus mėgautis vandeniu ir siekti savo norų.

Bendrauja: lt gb
Nerijus Rutkauskas_Plaukimo Šeima
Treneris

Nerijus Rutkauskas

Buvęs plaukikas, šiuo metu studijuoja Vilniaus Universitete paskutiniame kurse – kineziterapijos specialybę. Nerijus turi patirties dirbant su vaikais turinčiais raidos sutrikimų. Treneris yra atsakingas, komunikabilus, lengva geba sukurti ryšį su auklėtiniais, o tai leidžia sėkmingai lavinti plaukimo įgūdžius. 

Bendrauja: lt gb
Trenerė

Austėja Stonytė

Trenerė daugelį metų praleido plaukimo sporto šakoje, vėliau išvyko studijuoti į Didžiąją Britaniją (BSc Sports Performance and Coaching ir MSc Strength and Conditioning) todėl puikiai išmano tiek plaukimo tiek fizinio rengimo sritis. Austėja geba dirbti su pačiais mažiausiais mokinukais, užtikrindama gerą laiką vandenyje mokantis plaukti ir su vyriausiais, kuriuos puikiai skatina įveikti savo baimes, tobulėti bei sustiprėti.

Bendrauja: lt gb
Evita Mudėnaitė_plaukimo_seima_trenerė
Trenerė

Evita Mudėnaitė

Trenerė turinti sporto bakalauro laipsnį, buvusi plaukikė. Evitos plaukimo karjera truko 8 metus, per kuriuos tapo kandidate į Lietuvos Plaukimo sporto meistrus, bei Lietuvos ir Baltijos šalių čempionatų prizininke. Plaukimo trenere dirba jau dvejus metus, o labiausiai trenerę šiame darbe žavi galimybė matyti vaikų pasiekimus.

Bendrauja: lt gb ru
Trenerė

Erika Voroneckaitė

Erikos pažintis su plaukimu prasidėjo nuo 2007 m. ir sėkmingai tęsiasi iki šiol. 2019 m. – baigė pėstininkų gelbėtojo rengimo kursus. Nuo 2019 m. Lietuvos sporto universitete studijuoja sporto bakalauro studijose. Nuolat savo žinias gilina įvairiuose treneriams skirtuose seminaruose bei mokymuose. Erika labai orientuota į asmeninį tobulėjimą darbo su vaikais srityje, savarankiškai domisi sveikatingumu, plaukimo nauda suaugusiems ir vaikams.

Bendrauja: lt gb ru
Trenerė

Austėja Puodžiūtė

Plaukimo su pelekais sporto meistrė „Plaukimo šeima“ trenerė Šiaurės ir Rytų Europos vicečempionė, pasaulio čempionato dalyvė. Austėja sukaupta patirtimi noriai dalinasi su norinčiais išmokti plaukti ir augančiais sportininkais. Veda individualias ir grupines plaukimo pamokas.

Bendrauja: lt gb