Modernus, saugus, patogus

Saugumą nuolat užtikrina kvalifikuoti gelbėtojai, kurie yra apmokyti suteikti pirmąją pagalbą, bei naudotis defibriliatoriumi. Gelbėtojų pirmosios pagalbos suteikimo žinios ir įgūdžiai yra periodiškai testuojami. Slydimui atsparios grindinės plytelės, maksimaliai minimalizuotas aštrių kampų skaičius, įrengta vaizdo stebėjimo sistema, įrengtas grindinis šildymas kuris greitai nusausins šlapius paviršius.

Mokymui plaukti pritaikyti baseinai

Mokymui plaukti pritaikyti baseinai

Baseinai pritaikyti mokymui plaukti atsižvelgiant į amžiaus grupes (3 skirtingų gylių baseinai)

Išmanus spintelių užrakinimas

Išmanus spintelių užrakinimas

Išmani praėjimo kontrolės ir spintelių užrakinimo sistema leis lengvai ir savarankiškai vaikui viską pasidaryti pačiam.

Geras susisiekimas autobusu

Geras susisiekimas autobusu

Geras ir patogus susisiekimas viešuoju transportu (iš „Licėjus“ stotelės).

Patogus privažiavimas

Patogus privažiavimas

Požeminė automobilių parkavimo aikštelė prie pat įėjimo į baseiną leis patogiai ir saugiai atvežti ar pasiimti vaikus kai atvyksite automobiliu.

Saugumas

Saugumas

Saugumą nuolat užtikrins kvalifikuoti gelbėtojai, kurie periodiškai testuojami ir yra apmokyti suteikti pirmąją pagalbą, bei naudotis defibriliatoriumi. Slydimui atsparios grindinės plytelės, maksimaliai minimalizuotas aštrių kampų skaičius, įrengta vaizdo stebėjimo sistema, įrengtas grindinis šildymas kuris greitai nusausins šlapius paviršius.

Komfortas

Komfortas

Du kartus viršijantis higienos reikalavimus dušų skaičius, įrengti net 37 dušai skirti patogiai ir greitai nusiprausti pieš ir po plaukimo pamokų. Momentinis maudymosi kostiumėlių / glaudžių sausintuvas. Įrengti galingi ir turintys apsauginę funkciją nuo perkaitimo 27 plaukų džiovintuvai.

Kvalifikuoti plaukimo treneriai

Kvalifikuoti plaukimo treneriai

Plaukimo pamokas veda kvalifikuoti plaukimo treneriai, parengti pagal mūsų ištobulintą ir užsienio metodikomis bei praktikomis paremtą mokymo plaukti programą.

Šeimos dušai

Šeimos dušai

Kadangi mokome plaukti ir 3-6 metų vaikus kuriems neišvengiamai reikalinga tėvelių pagalba pasiruošiant pamokai. Pagalvojome ir apie tai, todėl baseine įrengėme šeimos dušus kur tėčiai galės padėti dukroms, o mamos sūnums.

Plaukimo baseinai

3-4 metų vaikams
Sportinio rengimo grupėms ir suaugusiems
Visos amžiaus grupėms

Baseino treneriai

Plaukimo šeima trenerė Giedrė
Trenerė-įkurėja

Giedrė Visockytė

Ilgametė mokyklos „Plaukimo šeima“ vedlė ir globėja, turinti sporto bakalauro laipsnį. Jau 7 metus nepertraukiamai moko vaikus plaukti. Dirba su mažyliais nuo 3 metų, bei vaikais turinčiais raidos sutrikimų. Giedrė randa kelią prieiti prie kiekvieno vaiko ir išlaikyti santykį su juo, kaip sako pati Giedrė – pirma atliekame užduotis, o tada jau linksmybės.

Bendrauja: lt gb ru
Romanas_plaukimo treneris_Plaukimo seima_
Treneris–įkurėjas

Romanas Teličėnas

Profesionalus kariškis turintis sporto bakalauro laipsnį. Jau 19 metų moko vaikus ir suaugusius plaukti, organizuoja varžybas, stovyklas. Į sportinius rezultatus orientuotos plaukimo mokyklos “Nemunas” įkūrėjas ir treneris. Romanas per plaukimo pamokas sugeba išlaikyti discipliną ir meilę vaikams vienu metu.

Bendrauja: lt gb ru
Asta_plaukimo trenere_Plaukimo seima_
Plaukimo trenerė

Asta Misiūnaitė

Ilgametė trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Asta ne tik trenerė, ji visų draugė sutarianti su visų amžių vaikais. Kaip sako pati trenerė – kiekviena asmenybė yra unikali ir reikalingas skirtingas priėjimas prie vaiko. Asta turi didelę patirtį dirbant su vaikais turinčiais raidos sutrikimų. XV specialiosiose olimpinėse vasaros žaidynėse Abu Dabyje Astos auklėtiniai iškovojo tris aukso ir bronzos medalius.
📞+37065942425

Bendrauja: lt gb ru
Laisvūnas Stipinas_plaukimo treneris_Plaukimo seima
Plaukimo treneris

Laisvūnas Stipinas

Profesionalus plaukikas „Plaukimo šeima“ treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį. Daugkartinis Lietuvos čempionatų dalyvis ir prizininkas. Laisvūnas su plaukimu susipažino jau nuo pat mažens. Laikui bėgant plaukimas tapo ne tik gyvenimo dalimi, bet ir profesija.
📞+37065336795

Bendrauja: lt gb
Plaukimo šeima trenerė Eglė
Plaukimo trenerė

Eglė Kunickaitė

Profesionali plaukikė „Plaukimo šeima“ trenerė turinti sporto bakalauro laipsnį. Eglė turi daug sportinių pasiekimų, tačiau didžiausias jos pasiekimas yra išmokytų plaukti vaikų skaičius. Savo sukaupta plaukimo patirtimi trenerė dalinasi su visais savo auklėtiniais.
📞+37069654526

Bendrauja: lt gb ru
Mantas Chmieliauskas_plaukimo treneris_Plaukimo seima_
Plaukimo treneris

Mantas Chmieliauskas

Plaukimo ir fizinio rengimo specialistas „Plaukimo šeima“ treneris, nuolat tobulinantis savo žinias seminaruose, bei kursuose. Pagrindinis tikslas išmokyti plaukti ir fiziškai parengti ne tik mažuosius, bet ir suaugusius. Mantas per sporto prizmę skatina sveiką gyvenimo būdą, ieško talentų ir yra pasiruošęs savo dėmesį skirti kiekvienam.
📞+37069822932

Bendrauja: lt gb ru
Plaukimo šeima trenerė Viktorija
Plaukimo trenerė

Viktorija Žemaitytė

Ilgametė mokyklos „Plaukimo šeima“ auklėtinė, trenerio asistentė, stovyklų grupės vadovė. Viktorija yra labai bendraujanti asmenybė savo atsakingumu ir žiniomis nenusileidžianti ilgamečiams plaukimo treneriams, o jos jaunatviškumas, tai raktas į vaikų širdis.
📞+37061616693

Bendrauja: lt gb ru fr
Plaukimo šeima treneris Valerijus
Plaukimo treneris

Valerijus Žilinskas

Daugkartinis Lietuvos povandeninio plaukimo Čempionas, kandidatas į sporto meistrus. Buvęs profesionalus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos naras, turintis kūno kultūros ir sporto Bakalaurą „Plaukimo šeima“ treneris. Moko vaikus ir suaugusius plaukti jau virš 12 metų, turintis patirties dirbant vandenyje su vaikais turinčiais raidos sutrikimų. Valerijus yra labai atsakingas ir bendraujantis, todėl visada randa bendrą kalbą su savo auklėtiniais.
📞+37068730639

Bendrauja: lt ru pl
Plaukimo šeima trenerė Eimantė
Plaukimo trenerė

Eimantė Pšelenskytė

Ilgametė mokyklos „Plaukimo šeima“ auklėtinė, trenerio asistentė, stovyklų grupės vadovė. Eimantė savo ateitį sieja su sportu ir studijomis Lietuvos sporto universitete, todėl galima drąsiai teigti, kad ji būsimų čempionų trenerė.
📞+37067109660

Bendrauja: lt gb
Plaukimo šeima treneris Darius
Plaukimo treneris

Darius Kamarauskas

Buvęs kariškis turintis kūno kultūros ir sporto departamento licenciją. Moko vaikus ir suaugusius plaukti, yra profesionalus alpinistas savo laiku apmokęs ne vieną karininką. Darius yra visų vaikų draugas turintis didelį vaikų pasitikėjimą.
📞+37068771746

Bendrauja: lt gb ru
Plaukimo šeima trenerė Ieva
Plaukimo trenerė

Ieva Šagauskaitė

Fizinio aktyvumo specialistė turinti gerus plaukimo įgūdžius „Plaukimo šeima“ trenerė, turinti kūno kultūros ir sporto departamento licenciją. Ieva turi patirties ir su mažaisiais auklėtiniais, ir suaugusiais. Ieva plaukimo trenere dirba nepertraukiamai nuo 2008 m. ir gali pasigirti dideliu išmokytų vaikų plaukti kiekiu.
📞+37064695443

Bendrauja: lt gb ru
Lukas Staškus_plaukimo treneris_Plaukimo seima_
Plaukimo treneris

Lukas Staškus

Kandidatas į Lietuvos plaukimo meistrus, studijuojantis Lietuvos sporto universitete treniravimo sistemas (plaukimo specializaciją) „Plaukimo šeima“ treneris. Lukas yra Lietuvos čempionatų prizininkas, tarptautinių plaukimo varžybų dalyvis. Treneris Lukas su plaukimu draugauja jau 16 metų ir kaip jis pats sako – plaukimas mane supažindino ne tik su laimėjimais, bet ir pralaimėjimais. Gyvenime visada vadovaujuosi “ 3 N“ žodžių taisykle – Nieko Nėra Neįmanomo.
📞+37064685699

Bendrauja: lt gb
Greta Pleikytė___plaukimo trenere_Plaukimo seima_
Plaukimo trenerė

Greta Pleikytė

Lietuvos plaukimo meistrė „Plaukimo šeima“ trenerė studijuojanti treniravimo sistemas Lietuvos sporto universitete. Greta yra daugkartinė Lietuvos jaunių-jaunučių čempionė ir prizininkė, Lietuvos čempionatų nugalėtoja ir prizininkė, Lietuvos rinktinės narė. Savo sukauptą 10 metų profesionalaus plaukimo patirtį Greta noriai dalinasi su norinčiais išmokti plaukti ir augančiais sportininkais. 
📞+37064617747

Bendrauja: lt gb
Tadas_plaukimo treneris_Plaukimo seima_
Plaukimo treneris

Tadas Ambrazas

Ilgametis plaukimo specialistas turinti kūno kultūros ir sporto departamento licenciją, „Plaukimo šeima“ treneris, nuolat tobulinantis savo žinias seminaruose, bei kursuose. Pagrindinis tikslas išmokyti plaukti ir patobulinti plaukimo įgūdžius, bet suaugusius. Tadas yra buvęs plaukikas, turintis mokymo plaukti pamokų vedimo patirties ir už Lietuvos ribų.
📞+37062227152

Bendrauja: lt gb ru
Rūta Balevičiūtė_plaukimo trenere_Plaukimo seima_
Plaukimo trenerė

Rūta Balevičiūtė

Fizinio aktyvumo specialistė turinti gerus plaukimo įgūdžius „Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto magistro laipsnį. Rūta turi patirties ir su mažaisiais auklėtiniais, ir su studentais. Didelę savo sportinės karjeros dalį atstovavo meninei gimnastikai, tačiau sporto bakalauro ir magistro studijos Rūtą pakreipė į plaukimo specializaciją. Rūta ne tik trenerė, dėstytoja, bet ir mama, kuriai bendravimas padeda surasti greičiausią kelią tikslo link.
📞+37060149702

Bendrauja: lt gb ru
Aleksandras Bulyga_plaukimo treneris_Plaukimo seima_
Plaukimo treneris

Aleksandr Bulyga

Plaukimo ir fizinio rengimo specialistas „Plaukimo šeima“ treneris turintis sporto bakalauro laipsnį. Aktyviai dalyvauja triatlono ir lengvosios atletikos varžybose, Lietuvos lengvosios atletikos čempionatuose teko net 3 kartus užlipti ant nugalėtojų pakylos. Aleksandras yra ramaus būdo, tačiau dega aistra sportui ir noru dalintis savo žiniomis.
📞+37067812393

Bendrauja: lt gb ru
Julius Kašėta_plaukimo treneris_Plaukimo seima_
Plaukimo treneris

Julius Kašėta

Pasirinkęs plaukimo specializaciją ir studijavęs Lietuvoje, bei užsienyje „Plaukimo šeima“ treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį. Julius nepertraukiamai 4 metus moko vaikus nuo 3 m. ir suaugusius plaukti. Julius savo auklėtiniams padėjo ne tik įveikti vandens baimę, bet ir užlipti ant pagrindinio prizininkų laiptelio Lietuvoje čempionatuose savo amžiaus grupėje. Julius tiki, kad empatija yra viena svarbiausiu trenerio savybių ir tik suprasdamas kiekvieno prisijungusio prie grupės patirtis vandenyje, galima kelti tikslus, bei kryptingai jų siekti.
📞+37062274074

Bendrauja: lt gb ru