Plaukimo šeima

MISIJA - IŠMOKYTI KIEKVIENĄ VAIKĄ PLAUKTI

NAUJAS MODERNUS 

BASEINAS PPC "OZAS" 

Mokymui plaukti
pritaikyti baseinai

Baseinai pritaikyti mokymui plaukti atsižvelgiant į amžiaus grupes (3 skirtingų gylių baseinai),

Kvalifikuoti
plaukimo treneriai

Plaukimo pamokas ves kvalifikuoti plaukimo treneriai, parengti pagal mūsų ištobulintą ir užsienio metodikomis bei praktikomis paremtą mokymo plaukti programą.

Šeimos dušai

Kadangi mokome plaukti ir 3-6 metų vaikus kuriems neišvengiamai reikalinga tėvelių pagalba pasiruošiant pamokai. Pagalvojome ir apie tai, todėl baseine įrengėme šeimos dušus kur tėčiai galės padėti dukroms, o mamos sūnums.

Išmanus spintelių užrakinimas

Išmani praėjimo kontrolės ir spintelių užrakinimo sistema leis lengvai ir savarankiškai vaikui viską pasidaryti pačiam.

Patogus privažiavimas

Požeminė automobilių parkavimo aikštelė prie pat įėjimo į baseiną leis patogiai ir saugiai atvežti ar pasiimti vaikus kai atvyksite automobiliu.

Geras susisiekimas autobusu

Geras ir patogus susisiekimas viešuoju transportu (iš „Licėjus“ stotelės).

Saugumas

Saugumą nuolat užtikrins kvalifikuoti gelbėtojai, kurie periodiškai testuojami ir yra apmokyti suteikti pirmąją pagalbą, bei naudotis defibriliatoriumi.
Slydimui atsparios grindinės plytelės, maksimaliai minimalizuotas aštrių kampų skaičius, įrengta vaizdo stebėjimo sistema, įrengtas grindinis šildymas kuris greitai nusausins šlapius paviršius.

Komfortas

Du kartus viršijantis higienos reikalavimus dušų skaičius, įrengti net 37 dušai skirti patogiai ir greitai nusiprausti pieš ir po plaukimo pamokų. Momentinis maudymosi kostiumėlių / glaudžių sausintuvas. Įrengti galingi ir turintys apsauginę funkciją nuo perkaitimo 27 plaukų džiovintuvai.

TRENERIAI

TRENERIS -ĮKŪRĖJAS

ROMANAS TELIČĖNAS

Profesionalus kariškis turintis sporto bakalauro laipsnį. Jau 19 metų moko vaikus ir suaugusius plaukti, organizuoja varžybas, stovyklas. Į sportinius rezultatus orientuotos plaukimo mokyklos “Nemunas” įkūrėjas ir treneris. Romanas per plaukimo pamokas sugeba išlaikyti discipliną ir meilę vaikams vienu metu.

Bendrauja: LT, EN, RU

TRENERĖ -ĮKŪRĖJA

GIEDRĖ
VISOCKYTĖ

Ilgametė mokyklos „Plaukimo šeima“ vedlė ir globėja, turinti sporto bakalauro laipsnį. Jau 7 metus nepertraukiamai moko vaikus plaukti. Dirba su mažyliais nuo 3 metų, bei vaikais turinčiais raidos sutrikimų. Giedrė randa kelią prieiti prie kiekvieno vaiko ir išlaikyti santykį su juo, kaip sako pati Giedrė - pirma atliekame užduotis, o tada jau ir linksmybės.

Bendrauja: LT, EN, RU

TRENERIS

LAISVŪNAS
STIPINAS

Profesionalus plaukikas „Plaukimo šeima“ treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį. Daugkartinis Lietuvos čempionatų dalyvis ir prizininkas. Laisvūnas su plaukimu susipažino jau nuo pat mažens. Laikui bėgant plaukimas tapo ne tik gyvenimo dalimsi, bet ir profesija.

Bendrauja: LT, EN, RU

TRENERIS

JULIUS
KAŠĖTA

Pasirinkęs plaukimo specializaciją ir studijavęs Lietuvoje, bei užsienyje „Plaukimo šeima“ treneris, turintis sporto bakalauro laipsnį. Julius nepertraukiamai 4 metus moko vaikus nuo 3 m. ir suaugusius plauti. Julius savo auklėtiniams padėjo netik įveikti vandens baimę, bet ir užlipti ant pagrindinio prizininkų laiptelio Lietuvoje čempionatuose savo amžiaus grupėje. Julius tiki, kad empatija yra viena svarbiausiu trenerio savybių ir tik suprasdamas kiekvieno prisijungusio prie grupės patirtis vandenyje, galima kelti tikslus, bei kryptingai jų siekti.

Bendrauja: LT, EN, RU

TRENERĖ

DOVILĖ
DAUGĖLIENĖ

Fizinio aktyvumo ir sveikatinimo specialistė „Plaukimo šeima“ trenerė, turinti sporto bakalauro laipsnį. Dovilė gali motyvuoti, kai reikia padrąsinti, 0 užmegzti gerą santykį, kad būtų jauki ir darbinga atmosfera trenerei pavyksta nuo pirmųjų plaukimo pamokų. 

Bendrauja: LT, EN

TRENERIS

MANTAS
CHMIELIAUSKAS

Ilgametis plaukimo ir fizinio rengimo specialistas „Plaukimo šeima“ treneris, nuolat tobulinantis savo žinias seminaruose, bei kursuose. Pagrindinis tikslas išmokyti plaukti ir fiziškai parengti ne tik mažuosius, bet suaugusius. Mantas per sporto prizmę skatina sveiką gyvenimo būdą, ieško talentų ir yra pasiruošęs savo dėmesį skirti kiekvienam.

Bendrauja: LT, EN, RU

MES SPAUDOJE

„Oze“ bus įrengtas baseinas

Lankytojams siūlomų pramogų spektrą plečiantis prekybos ir pramogų centras „Ozas“ pristato dar vieną naujovę – jame jau vyksta baseino įrengimo darbai. Jis, planuojama, pradės veikti rugsėjį...

Plaukimas ne tik grūdina vaikus, bet ir ugdo jų charakte

Galima sakyti, kad plaukimo trenerius Giedrę Visockytę ir Romaną Teličėną į baseiną atvedė likimas ir natūralūs pasirinkimai. Įkūrę savo mokyklą, neturėdami nuosavo baseino...

„Oze“ bus įrengti trys baseinai: pamokos kaina nuo 11 eurų

Keičiamas prekybos ir pramogų centro „Ozas“ baseino atnaujinimo projektas – vietoje planuoto vieno, bus įrengti trys mokymo plaukti baseinai, kuriuose bus mokomi ne tik vaikai...

PLAUKIMO 
PAMOKŲ KAINOS

Jei bus įvestas baseinų veiklos apribojimas dėl karantino, nerimauti nereikia, jūsų įmoka saugi, o sutartis aktyvuosis NUO VEIKLOS ATNAUJINIMO DIENOS!

MOKYKLINIO AMŽIAUS
grupėse iki 10 - 12 vaikų

11
  • 7 - 12 m. vaikams
  • Nurodyta vienos pamokos kaina

IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS
grupėse iki 5 - 8 vaikų

14
  • 3 - 6 m. vaikams
  • Nurodyta vienos pamokos kaina

D.U.K

Ką reikia turėti ateinant į baseiną?

Plaukimo pamokose vaikui reikia turėti šiuos daiktus: plaukimo kepurėlę (privaloma), plaukimo akinius, glaudes (paplūdimio šortai netinka), maudymosi kostiumėlį, (rekomenduojame vientisą), šlepetes, rankšluostį, higienos reikmenis. 

Ką daryti jei vaikas susirgo?

Jei vaikas suserga ir dėl ligos praleidžia užsiėmimą(-us), jo tėvai (globėjai) apie tai turi informuoti Paslaugų teikėją elektroniniu paštu pamokos@plaukimoseima.lt tą pačią dieną kai vaikas susirgo. Kai pasveiksite mes suderinsime galimybę Jums atvykti į papildomus užsiėmimus ir taip atidirbti praleistą pamoką.

Kada mano vaikas išmoks plaukti?

Kiekvieno vaiko rezultatai yra individualūs ir priklauso nuo įvairių dalykų. Pvz. vaiko amžiaus, pamokų lankymo dažnumo (1 arba 2 kartai/sav.), fizinių gebėjimų, motyvacijos ir pan. Jau po pirmųjų plaukimo pamokų, Jūsų vaikas nebijos vandens, žinos kaip saugiai elgtis vandenyje, atliks tikslius kvėpavimo pratimus virš vandens ir po vandeniu. Gebės plaukti su pagalbinėmis priemonėmis trumpas plaukimo atkarpas. Po pirmojo mokymo plaukti sezono vaikai įgauna gerus plaukimo, nėrimo, šuolio įgūdžius. Geba lengvai atlikti pagrindinius pratimus gulint ant pilvo ir nugaros su priemonėmis ar be jų. Tęsiant mokymąsi plaukti sekančiais sezonais, vaikai įveikia ilgesnes plaukimo atkarpas, tobulina plaukimo techniką keturiuose plaukimo būduose (peteliškė, nugara, krūtinė, kraulis), geba atlikti ilgesnį nėrimą, bei saugiai atlikti šuolį nuo bokštelio.

Kur vyksta plaukimo pamokos?

Rugsėjo – gruodžio mėnesiais:
Vilniaus moksleivių sveikatos centro baseine, Žirmūnų g. 37

Nuo 2021 sausio mėn. 
Nuo 2021 m. sausio mėnesio pamokos vyks naujame Plaukimo Šeima baseine, Ozo prekybos centre, Ozo g. 18  

Kas jei bus paskelbtas karantinas ar bus sustabdyta baseinų veikla ?

Vis dažniau išgirstame šį klausimą. Suprantamas jūsų nerimas, ypač kai apie tai tiek daug kalbama aplinkoje.
1. Jei susirgsite ar būsite savi izoliacijoje stabdysime jūsų narystę*.
2. Jei bus įvestas baseinų veiklos apribojimas ar atsiras kitos priežastys, dėl kurių mes negalėsime teikti jums paslaugų stabdysime jūsų narystę*.

*Narystės stabdymas tai pamokų perkėlimas į vėlesnį laiką kai bus atnaujinta veikla arba pasveiksite. Todėl nereikėtų nerimauti dėl atliktos įmokos. Drąsiai rezervuokite jums patogius laikus ir dienas į plaukimo pamokas, o mes dėsime visas pastangas užtikrinti saugumą ir išmokyti jūsų vaikus plaukti. 

TURITE KLAUSIMŲ? 

Kreipkitės Jums tinkamiausiu būdu!

© Copyright 2021 Plaukimoseima.lt - Visos teisės saugomos